קורסי נגרות // הסדנא של מוסללה בביתא

אם תמיד רציתם לדעת לבנות דברים בעצמכם- עכשיו זו ההזדמנות לשפר את מיומנותכם  במגוון הקורסים שיועברו על ידי צוות מקצועי. במידה וההרשמה הסתיימה, ואתם עדיין רוצים לבוא ללמוד, ניתן להירשם לקבלת מידע לקראת הקורסים הבאים ולסדנא הפתוחה דרך הקישור הזה.

 

"מבוא לנגרות שימושית" – קורס נגרות בסיסי למתחילים // עליזה אשכנזי

הקורס מיועד לתת כלים ראשוניים לכל מי שרוצה לעבוד בעץ, וישלב עבודה בטכניקות מסורתיות לצד שימוש בכלים חשמליים.

הקורס יתפרש על פני 10 מפגשים בני 3 שעות כל אחד ויתקיים אחת לשבוע. תלמידי הקורס יכולים להגיע לסדנא בימים הנוספים בהם היא פתוחה ולהשתמש בכלים ובציוד שבה. (שעות הפעילות של הסדנא מופיעות באתר מוסללה)

במהלך המפגשים הראשונים נבנה מדף לספרים (או לכל מטרה שתשמח אתכם). נשתמש במחבר סין וגרז, אותו מבצעים בעזרת פטיש ומפסלת. נלמד להשתמש במקצוע ידנית, וגם נלטש כמו פעם בעזרת קוביה ונייר ליטוש.

הפרויקט הבא : מתקן לעיתונים (שיכול לעשות "הסבה" לכלי עבודה). גם פה מרבית העבודה בעזרת כלי עבודה בסיסיים : משור ידני, פטיש ומפסלת. הפעם "נתפרע" עם מחבר שנקרא זנב סנונית. קצת יותר מורכב אבל יפה להפליא וגם חזק. לכך נקדיש שלושה מפגשים.

ולסיום ארבע המפגשים האחרונים : שולחן קפה בו נשתמש בכל מה שכבר למדנו אבל אנחנו כבר משופשפים אז יהיו שידרוגים בכל עבודה הגמר יהיה מושלם. כלומר: ליטוש מקסימלי ולכה במספר שכבות.

בכל מהלך הקורס נלמד גם שיטות צביעה שונות, נשלב חומרים כיד הדמיון הטובה עליכם.

כל מה שעליכם לעשות: לבוא עם ידיים מוכנות לעבודה, השאר עלינו…                                      

במהלך הקורס נלמד גם שיטות צביעה שונות, נשלב חומרים כיד הדמיון הטובה עליכם.

על המנחה:

עליזה אשכנזי היא בוגרת קורס נגרות של משרד העבודה, ובעלת ניסיון של 15 שנים כנגרית. מזה כשנה וחצי עליזה מדריכה בסדנא את קורסי הנגרות (למתחילים ולמתקדמים)

 

 

לפרטים ושאלות ניתן לפנות לנתן לנדאו 050-5949811 sadna@muslala.org

 

 

 

 

קורס נגרות למתקדמים // עליזה אשכנזי

אם יש לכם/ן כבר נסיון בסיסי בנגרות ועכשיו אתם רוצים לקחת את המיומנות שלכם צעד אחד קדימה-הסדנא במוסללה מזמינה אתכם לקורס מתקדמים בנגרות.

למי הקורס מיועד?

בוגרי הקורס "מבוא לנגרות שימושית", בוגרי קורסים אחרים בנגרות, או כאלה שיש להם/ן כבר ניסיון בסיסי  בנגרות ושהמילים סין, גרז וזנב סנונית הן לא מילים גסות מבחינתם/ן.

מה בתכנית?

בשונה מקורסים אחרים שבהם אנחנו מגדירים עבורכם/ן מה ואיך עושים, הקורס הזה בנוי קצת שונה: כל תלמיד יגיע לפגישה אישית עם עליזה ובמהלכה תשבו ביחד ותבחרו פרויקט (כמובן כזה שניתן לבצע בזמן ובציוד העומד לרשותנו) אתם/ן חולמים/ות ועליזה עוזרת לכם להגשים ולהוריד את הכל לקרקע המציאות. ביחד אתם/ן תכינו את הסקיצות ותכנית העבודה ונעשה הזמנת חומרים מרוכזת. העלות של החומרים אינה כלולה בקורס זה, בשל ההבדל בין הפרויקטים השונים.

כדי שנספיק לעשות את ההזמנה לפני הקורס-נא תאמו את הפגישה עם עליזה לפני

יש לכם/ן רעיונות?

טוב ששאלתם/ן! אפשר למשל לבנות שולחן עבודה עם מגירות, שידה, שולחן לסלון, ספריה או דברים אחרים. אנחנו ממליצים גם להגיע עם כמה רעיונות בראש לפגישה עם עליזה.

על המנחה:

עליזה אשכנזי היא בוגרת קורס נגרות של משרד העבודה, ובעלת ניסיון של 15 שנים כנגרית. מזה כשנה וחצי עליזה מדריכה בסדנא את קורסי הנגרות (למתחילים ולמתקדמים)

 

 

 

לפרטים ושאלות ניתן לפנות לנתן לנדאו 050-5949811 sadna@muslala.org

קורסים חדשים:

קורס מבוא לחריטה-בהנחיית יאיר כהן.  קורס חדש שאנחנו מקיימים בסדנא, ויתקיים בימי ראשון  בין השעות 14:00-17:00, החל מתאריך 7.8.
בנוסף, בתאריך 19.6.18 תתקיים סדנא חד פעמית בגילוף בהנחיית חיים חן.

קורס נגרות שנתי לנוער // אנדריי פשינצקי 

**תאריכי הקורס יפורסמו בקרוב**

בקורס: לומדים לתכנן, בונים מההתחלה ועד הסוף, מפתחים יצירתיות, עובדים עם הידיים:)

השיעורים יכללו חלקים תאורטיים ופרקטיים. הקורס מיועד לקבוצה של עד 51 משתתפים, ומיועד לנערים ונערות בגילאי 11-15.

החוג נועד להקנות לנוער ידע ומיומנויות בסיסיים בנגרות. הקורס ישלב לימוד של שלבי עבודה ותכנון, ובעיקר הרבה התנסות באווירה חברתית וכיפית. ביחד אנחנו נלמד להכין סקיצה ושירטוט, נתאמן בעבודה עם כלי נגרות שונים, נתנסה בניסור, גילוף, שיוף וגימור, נכיר מספר סוגים של חומרי גלם, ונעבוד עם חיבורים שונים. במהלך הקורס המשתתפים יבנו כמה מוצרים ברמה גבוהה וייקחו אותם הביתה. במהלך החוג נלמד צעד אחר צעד, מגוון שיטות עבודה וכלים. נתקדם מדברים פשוטים למורכבים יותר- נגרות מסורתית וגם שימוש בכלים חשמליים. כל מספר שיעורים יוקדשו לפרויקט אחר, שאותו הנערים יבנו בליווי צמוד של מדריכים מנוסים, כאשר למשתתפים תהיה אפשרות לאחר מספר פרויקטים לתכנן פרויקט משלהם שאותו הם יבנו. בסיום הקורס נקיים ערב בהשתתפות ההורים ובו נציג את התוצרים של הקורס. רישום וביטוח: הרישום לקורס כולל ביטוח תאונות אישיות לכל משתתף. את פרטי הפוליסה ניתן למצוא באתר "מוסללה".

שעות: 15:00-17:00

עלות70 ש"ח למפגש (בין3-5 מפגשים בחודש). בתחילת כל חודש יש להעביר תשלום עבור מספר המפגשים המתוכנן לאותו חודש. סכום זה כולל הדרכה, חומרי גלם וביטוח תאונות אישיות. אנו נספק את חומרי הגלם והציוד הדרוש לקורס. התשלום הראשון לקורס חייב להתבצע דרך הקישור הזה והוא כולל בתוכו את הרישום לביטוח. שימו לב! אין החזר של המקדמה.

* כל העובר על כללי הבטיחות בסדנא לא יוכל להמשיך איתנו. כמו כן, במקרה כזה לא יינתן החזר כספי.

לפרטים ושאלות ניתן לפנות לנתן לנדאו 050-5949811 sadna@muslala.org או לאנדרי: 054-5504891 andrey.pshenitskiy@gmail.com

 

חדשות ואירועים

** האתר מעודכן חלקית - מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו**


ב-11/3 - שושן פורים  הגלריה תהיה סגורה. חג פורים שמח!


ב-16/3 ב-20:00 יתקיים אירוע נעילת תערוכה ירח לבן- קפה שחור


לפרטים והרשמה לקורס קולקציה אישית - תפירה למתחילים - לחצו כאן!


אחת לחודש סיורי אמנות בעיר - הישארו מעודכנים בדף הפייסבוק

עיצוב גרוטסקה דיזיין פיתוח בינטרנט