תערוכות מתחלפות בביתא

 

החלל המרכזי של ביתא מציג מספר תערוכות מתחלפות בשנה, החושפות לקהל הרחב את המעבדה היצירתית הפועלת במקום ותוצרים מתהליכי העבודה של תוכניות הרזידנסי. כמו כן ביתא מארחת תערוכות העוסקות בהיבטים המגוונים של משולש היחסים בין אמנות-חברה-עיר.

כעת מוצגת בביתא התערוכה פנים.חוץ,עיר-תערוכת וידאו ארט של התמחות וידאו במחלקה לאמנויות המסך בבצלאל.

בחלל הגדול הוצבו מיצבי וידאו ובמסכים הפונים לרחוב יפו מוצגות עבודות וידאו שפועלות גם בשעות הלילה אותה יהיה ניתן לראות מהרחוב.
בין הפיוטי לפוליטי, בין מציאות פנימית וחיצונית וידאו ארט הוא כלי באמצעותו בוחנים תלמידי ותלמידות המחלקה את המרחב בו הם חיים.
בתווך שבין הקולנוע לאמנות העיסוק בוידאו ארט ככלי הבעה יצירתי מאפשר מבט חודרני וחתרני אל המרקם האישי והחברתי בתרבות המקומית.
לפני 111 שנים נוסדה האקדמיה לאמנות בצלאל בירושלים מרחק קצר מביתא, אז וגם היום הסטודנטים והסטודנטיות עוסקים בפענוח סביבתם הקרובה והרחוקה ובניסוח עמדתם ביחס למקום בו הם חיים.

————————————————————–

תערוכות עבר ב'ביתא'

 

 

 

חדשות ואירועים
 

6.6.17 , יום שלישי, 20:00- אירוע פתיחת תערוכה "עוברות כל גבול", תערוכת עיצוב נעליים בשיתוף האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל-המחלקה לצורפות ועיצוב אופנה. התערוכה תציג 50 דגמים של נעלי קונספט מפתיעות שעוצבו ובוצעו על-ידי סטודנטים ובוגרי המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל. אוצרת:אליאורה למר-גינזבורג. לפרטים נוספים.

"מרצות על עקבים"- סדרת הרצאות מרתקות בנושאי אופנה, הנעלה וחברה.

16.6,יום שלישי, 20:00- פרופ' תמר אלאור, על נטישתה של התרבות החומרית כנושא מחקר אקדמי והחזרה אליה.

20.6, יום שלישי, 20:00-איה פלדמן, על המסלול: מהלימודים בבצלאל ועד השתלבות במקצוע בעולם העיצוב הישראלי.

27.6, יום שלישי, 20:00-אליאורה למר-גינזבורג, אוצרת התערוכה "עוברות כל גבול", מרצה בכירה בבצלאל ומעצבת, על החיבור בחומר: רעיון "רוכש" גוף.

לפרטים נוספים
 
עיצוב גרוטסקה דיזיין פיתוח בינטרנט