חדרי ביתא – חלוקת חלל ושימוש במבנה

חלל ביתא משתרע על פני 200 מ"ר ומתחלק על פני שתי קומות במבנה סיידוף המשומר. להיסטוריה של המבנה לחצו כאן חדרי ביתא השונים משרתים את הפונקציות המגוונות של בית יצרני לאמנות-חברה-עיר.

קומה 1#: 

ביתא- עיר  ביתאעיר / מרכז מבקרים אמנותי 

מרכז המבקרים ביתאעיר מציע לקהל הרחב דרך ייחודית לחוות את ירושלים, בדגש על אמנות חברה ועיר. המרכז מציע סיורי אמנות, תערוכות, ימי העשרה ומיפוי של מוקדי אמנות בעיר.

בימת שכנים  סלון מקום מפגש, אירוח תערוכות ואירועי תרבות

סלון ביתא הנו מרחב ייחודי למפגשים מסוגים שונים ובו אפשרויות ישיבה, הגברה, הקרנה ודלפק אירוח. בסלון ביתא מתקיימים תערוכות, שיחות אמן, הופעות, הקרנות סרטים, הרצאות ודיונים והוא משמש שכנים, עוברי אורח, פורומים שונים, קבוצות אמנים נבחרות, פעילים ושותפים.

סדנת נגרות – חלל עבודה, מלאכה, יצירה ובנייה בשיתוף עם עמותת 'מוסללה'

מרחב עבודה מקצועי ויצרני לאמנות ומלאכות יד המצויד בכלי נגרות,  מכונת תפירה ועוד. תפיסת הסדנה מתייחסת להיסטוריה של המבנה כבית למלאכות יד ומאפשרת יצירה עכשווית מגוונת, המחברת בין אמנות וצרכי היומיום. סדנת ביתא מארחת את הסדנא של מוסללה, משמשת את אמני ביתא בתוכניות ביתאמן ואת הקהל הרחב בקורסים וסדנאות המוצעים במקום.

קומה 2#:

ביתא- ספר  ביתאספר / כיתה וסדנת עבודה 

מרחב ללימוד, לקורסים, דיונים מחקר ותצוגה. הכיתה משמשת את ביתאספר –   קורסים, סדנאות והרצאות.

השכרת חלל לאירועי תרבות

חלל ביתא בן 200 מ"ר משתרע על פני שתי קומות, במבנה סיידוף המשומר. במקום שני חללים העומדים להשכרה לאירועי תרבות חיצוניים, במחיר עלות לכיסוי הוצאות, במטרה למנף פעילות תרבותית-קהילתית בעיר. המבנה ממוקם במרכז העיר, סמוך לשוק מחנה יהודה ובעל נגישות גבוהה (על ציר הרכבת הקלה).

במקום מקרן ופלזמה להקרנות. ניתן להזמין בנוסף: שירותי הגברה, מוזיקה, דיג'יי, תיעוד וכיבוד בתיאום מראש ובתוספת תשלום.

לתיאום מועד ולהצעת מחיר התקשרו 02-5953346/7 או שלחו מייל: beitajerusalem@gmail.com

 

חדשות ואירועים
 

6.6.17 , יום שלישי, 20:00- אירוע פתיחת תערוכה "עוברות כל גבול", תערוכת עיצוב נעליים בשיתוף האקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל-המחלקה לצורפות ועיצוב אופנה. התערוכה תציג 50 דגמים של נעלי קונספט מפתיעות שעוצבו ובוצעו על-ידי סטודנטים ובוגרי המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל. אוצרת:אליאורה למר-גינזבורג. לפרטים נוספים.

"מרצות על עקבים"- סדרת הרצאות מרתקות בנושאי אופנה, הנעלה וחברה.

16.6,יום שלישי, 20:00- פרופ' תמר אלאור, על נטישתה של התרבות החומרית כנושא מחקר אקדמי והחזרה אליה.

20.6, יום שלישי, 20:00-איה פלדמן, על המסלול: מהלימודים בבצלאל ועד השתלבות במקצוע בעולם העיצוב הישראלי.

27.6, יום שלישי, 20:00-אליאורה למר-גינזבורג, אוצרת התערוכה "עוברות כל גבול", מרצה בכירה בבצלאל ומעצבת, על החיבור בחומר: רעיון "רוכש" גוף.

לפרטים נוספים
 
עיצוב גרוטסקה דיזיין פיתוח בינטרנט